STUDIO VARIA KLIENCI PRODUKCJE KONTAKT
   

     Początki firmy VARIA sięgają 1990 roku. Przez ten czas stworzyliśmy zespół specjalistów z zakresu produkcji i postprodukcji filmowej oraz multimediów będący w stanie sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy. Żadne zlecenie nie opuści naszego studia, jeśli nie zostanie wcześniej w pełni zaaprobowane przez Klienta. To On ostatecznie zatwierdza całość naszej pracy i Jego zdanie o nas buduje naszą markę. Możemy poszczycić się, że nasi Klienci do nas wracają, a to w dzisiejszych czasach najlepsza rekomendacja.

     Nasz zespół to nie tylko profesjonalni operatorzy kamer, montażyści, dźwiękowcy i informatycy. W jego skład wchodzą zawodowi dziennikarze z wieloletnim stażem w branży (TVP S.A.) oraz doświadczeni i kreatywni graficy. Współpracujemy z aktorami oraz lektorami, których umiejętności stale przydają się w naszych produkcjach.

Działamy na terenie całego kraju i dalej.
Własne studio, sprzęt i transport.

Krótka historia:

1990-1997 - Współpraca z TVP Katowice (Redakcje Aktualności, Kulturalna, Rozrywki, Sportowa),
realizacja newsów dla Teleexpresu, Wiadomości, Panoramy oraz felietonów i reportaży dla poszczególnych redakcji TVP S.A.

1998-2000 - Tworzenie sztandarowych programów informacyjnych dla lokalnych telewizji kablowych Bielsat i TVK Vectra w Bielsku-Białej,

2001-2013 - Rozbudowa i przeniesienie studia z CH SFERA do nowej siedziby przy ul. Reymonta 4, produkcja materiałów na rynki lokalne oraz ogólnopolskie, stała obsługa filmowa Urzędu Miasta i realizacja cotygodniowego Serwisu TV, rozwój drugiego obszaru naszej działalności - pionu multimediów i wizualizacji.Varia Studio
tel. kom. 608 535 331
e-mail: fabrykaobrazu@gmail.com

 
REALIZACJA FILMOWA WIZUALIZACJA MULTIMEDIALNA WYNAJEM PROJEKTORÓW

REALIZACJA FILMOWA MONTAŻ KONWERSJA FORMATÓW FILMOWYCH BANK GŁOSÓW VARIA KONTAKT